Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, teak, Svenska Möbelfabriken, höjd 70, 120x41 cm, nyckel finns
Slitage, nyckel finns att hämta i utlämningen
275081
2014-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här