Carl Månsson

Carl Månsson
Carl Månsson
Carl Månsson
Carl Månsson
Carl Månsson
Carl Månsson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNSSON, Carl (1892-1976): Skånegård med pickande hönor, signerad Carl Månsson, olja på duk, 68x100 cm

Krackeleringar, smärre fläckar, duken är i behov av omspänning

275093

2014-11-04