Claus Meyer oljemålning

Claus Meyer oljemålning
Claus Meyer oljemålning
Claus Meyer oljemålning
Claus Meyer oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MEYER, Claus (1856-1919): Man och kvinna i kök, signerad och daterad Claus Meyer 1892, olja på duk, 57x45 cm

275118

2014-11-07