Bord nyrenässans

Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad i teak med intarsia i valnötsrot, höjd 72, 138x62,5 cm

Bordsskiva med ytskador

275123

2014-11-04