Matta röllakan

Matta röllakan
Matta röllakan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, Sverige 1950-60-tal, dubbelvävd, 230x155 cm

Smärre slitage, fläckar

275141

2014-11-13