Anita Nilsson blandteknik

Anita Nilsson blandteknik
Anita Nilsson blandteknik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSSON, Anita (född 1942): Kvinna i tält, signerad och daterad Anita Nilsson 1991, krita och gouache på papper, 76x57 cm.

275183

2014-11-13