Lennart Aschenbrenner akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Bessillon II", signerad och daterad Achenbrenner -98, akvarell på papper, 38x28 cm

275193

2014-11-13