Lennart Aschenbrenner akvarell
Valmis
2014-11-13
275194
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Bessillon I", signerad och daterad Achenbrenner -98, akvarell på papper, 38x28 cm