BILLGREN, Ola - Grafiskt blad

BILLGREN, Ola - Grafiskt blad
BILLGREN, Ola - Grafiskt blad

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Figurkomposition, signerad och daterad Ola Billgren -78, numrerad 32/100, färglitografi, ca 30x35 cm

275197

2014-11-17