Sideboard Kina

Sideboard Kina
Sideboard Kina
Sideboard Kina
Sideboard Kina
Sideboard Kina
Sideboard Kina
Sideboard Kina
Sideboard Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets början, Kina, bonat trä, inredd med tre lådor och förvaringsfack, höjd 85, 165x50 cm
Proveniens: inköpt i Kina

275215

2014-11-04