Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets början, Kina, bonat trä, inredd med tre lådor och förvaringsfack, höjd 85, 165x50 cm
Proveniens: inköpt i Kina
275215
2014-11-04