Skrivbord Kina
Closed
2014-11-04
275217
| Sold for | 1 500 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, Kina, betsat trä, nyckelskyltar i form av fladdermöss, höjd 81, 20x64 cm
Proveniens:inköpt i Kina