Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-tal, Kina, betsat trä, rottingklädd skiva, genomgående lådor, höjd 48, 112x58 cm
Ytskador
275220
2014-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här