Soffbord Kina

Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina
Soffbord Kina

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-tal, Kina, betsat trä, rottingklädd skiva, genomgående lådor, höjd 48, 112x58 cm

Ytskador

275220

2014-11-04