Soffbord Kina
Closed
2014-11-04
275220
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-tal, Kina, betsat trä, rottingklädd skiva, genomgående lådor, höjd 48, 112x58 cm
Ytskador