Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1900-talets början, Junghans A07, bemålat fodral, förgyllda beslagm höjd 158, 35x25 cm
Pendel finns, nyckel saknas, färgbortfall, defekt slagverk pga fjäder till ett slagdon
275254
2014-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här