Golvur Junghans

Golvur Junghans
Golvur Junghans
Golvur Junghans
Golvur Junghans
Golvur Junghans
Golvur Junghans
Golvur Junghans
Golvur Junghans
Golvur Junghans
Golvur Junghans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1900-talets början, Junghans A07, bemålat fodral, förgyllda beslagm höjd 158, 35x25 cm

Pendel finns, nyckel saknas, färgbortfall, defekt slagverk pga fjäder till ett slagdon

275254

2014-11-05