Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal, björk, hylla med råglasskiva, kannelerade ben, höjd 53, 48x36 cm
Bruksslitage
275257
2014-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här