Sängbord 1940-tal

Sängbord 1940-tal
Sängbord 1940-tal
Sängbord 1940-tal
Sängbord 1940-tal
Sängbord 1940-tal
Sängbord 1940-tal
Sängbord 1940-tal
Sängbord 1940-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal, björk, hylla med råglasskiva, kannelerade ben, höjd 53, 48x36 cm

Bruksslitage

275257

2014-11-05