kakelugnsskåp

kakelugnsskåp
kakelugnsskåp
kakelugnsskåp
kakelugnsskåp
kakelugnsskåp
kakelugnsskåp
kakelugnsskåp
kakelugnsskåp
kakelugnsskåp
kakelugnsskåp

Klubbat för:

23 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

KAKELUGNSSKÅP, 1900-talets andra hälft, imitationsmålat, höjd 230, 86x52 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

275258

2014-11-05