Klubbat för:
23 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
KAKELUGNSSKÅP, 1900-talets andra hälft, imitationsmålat, höjd 230, 86x52 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
275258
2014-11-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner