X:et Aniara

X:et Aniara
X:et Aniara

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Miman", ur mappen Aniara, signerad och numrerad X-et 338/350, färglitografi, 57x44 cm

275270

2014-11-05