Ljuskrona Maria Theresia

Ljuskrona Maria Theresia
Ljuskrona Maria Theresia
Ljuskrona Maria Theresia
Ljuskrona Maria Theresia

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, Maria Theresia-typ, 8 ljusarmar med ljusattrapper, glasklädd stomme, behängd med olikformade prismor, höjd ca 45, diameter ca 55 cm

Lösa prismor medföljer, bruksslitage

275280

2014-11-05