Kudde porslin

Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUDDE, Kina, porslin, 1800-tal, dekor av blommor, höjd 8, 20x11 cm

Skador

275284

2014-11-05