Mats Hådell färglitografi
2014-11-05
275285
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÅDELL, Mats (1958): Norrskär, signerad och numrerad, Mats Hådell, 254/360, färglitografi ca 59x84 cm