Lars Boethius oljemålning
2014-11-05
275300
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Motiv mot stadshuset i Stockholm, signerad Boethius, olja på pannå, 86x50 cm