Gösta Gierow oljemålning

Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning
Gösta Gierow oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GIEROW, Gösta (1931): "Kamp", signerad Gierow 64, olja på duk, 96x120 cm

275301

2014-11-05