Carl Frederick Sörensen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL FREDERICK SÖRENSEN, Carl Frederick (Danmark 1818-1879): Skepp i skymning, signerad C.F Sörensen, olja på pannå, 16x21 cm

Smärre fläck

275304

2014-11-09