Glasfiguriner Gunnel Sahlin
2014-11-05
275321
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 8 st, glas, i form av frukter, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, merparten signerade samt numrerade, höjd ca 5-22 cm