Skulptur Minitrans Fredrik Wretman

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WRETMAN, Fredrik (född 1953): "Minitrans", signerad och daterad FW -03, polyuretan, höjd ca 30 cm

275327

2014-11-13