Peter Frie Monotypi

Peter Frie Monotypi
Peter Frie Monotypi
Peter Frie Monotypi
Peter Frie Monotypi
Peter Frie Monotypi
Peter Frie Monotypi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRIE, Peter (född 1947): Some trees 12, signerad P Frie, monotypi, ca 10x6,5 cm bladmått 29x23 cm
Proveniens:
Galleri Lars Bohman

Ej ramad

275330

2014-11-13