Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta 90/100, färglitografi, 48x70, bladstorlek 57x76 cm
275368
2014-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här