Roberto Matta färglitografi

Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta 90/100, färglitografi, 48x70, bladstorlek 57x76 cm

275368

2014-11-06