Pieter van der Werff hans krets olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAN DER WERFF, Pieter (holländsk skola, 1700-tal): hans krets, Venus och Amor, bär signatur, olja på duk, 27x23,5 cm

Krackeleringar

275369

2014-11-17