Bengt färglito

Bengt färglito
Bengt färglito

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 150/200, färglitografi, 71x53 cm

275372

2014-11-06