Serge Poliakoff färglitografi
2014-11-06
275373
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
POLIAKOFF, Serge (Frankrike 1900-1969): Komposition i rött, blått och gult, signerad i trycket, färglitografi utförd av Charles Sorlier, numrerad 133/450, 60x46 cm