Nils Pedersen oljemålning

Nils Pedersen oljemålning
Nils Pedersen oljemålning
Nils Pedersen oljemålning
Nils Pedersen oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PEDERSEN, Nils (född 1952): Themsen och Houses of Parliment signerad N.Pedersen, olja på masonit, 90x138 cm

275391

2014-11-05