Porträtt av Karl XIV Johan

Porträtt av Karl XIV Johan
Porträtt av Karl XIV Johan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, porträtt av Karl XIV Johan i uniform, olja på pannå, 57x46 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland

Skador

275392

2014-11-05