Peter Adolf Persson

Peter Adolf Persson
Peter Adolf Persson
Peter Adolf Persson
Peter Adolf Persson
Peter Adolf Persson
Peter Adolf Persson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Höstbild med hus vid vattendrag, signerad PA Persson, olja på duk, 48x73 cm

275397

2014-11-06