Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PERSSON, Peter Adolf (1862-1914): Höstbild med hus vid vattendrag, signerad PA Persson, olja på duk, 48x73 cm
275397
2014-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här