Robert Högfeldt oljemålning

Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning
Robert Högfeldt oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Orientalisk scen med piprökande man, signerad R Högfeldt, olja på duk, 48x66 cm

275398

2014-11-06