Carl Månsson oljemålning

Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅNSSON, Carl (1892-1976): Skånegård vid kusten, signerad Carl Månsson, olja på duk, 32x46 cm

275401

2014-11-06