Carl Erik Törner oljemålning

Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning
Carl Erik Törner oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TÖRNER, Carl Erik (1862-1911): Flicka vid fruktkorg, signerad och daterad 85, olja på duk, 45x37 cm

Dubblerad

275405

2014-11-06