Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Vik i Skåne i maj 1937", signerad och daterad Oskar Bergman, Vik skåne maj 1937, akvarell, 14,5x20 cm
275409
2014-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här