Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): I solen, signerad Peter Dahl, akvarell, 32x23 cm

275416

2014-11-06