Ingebord Westfelt Eggertz

Ingebord Westfelt Eggertz
Ingebord Westfelt Eggertz
Ingebord Westfelt Eggertz
Ingebord Westfelt Eggertz
Ingebord Westfelt Eggertz
Ingebord Westfelt Eggertz

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WESTFELT EGGERTZ, Ingeborg (1855-1936): Näten lagas, signerad Bedstemor av I Westfelt Eggertz, olja på duk, ca 36x28 cm

Färgbortfall

275423

2014-11-06