Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SALONGSGRUPP, 8 dlr, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, vitmålat, bestående av: soffa, bord med stenskiva, 2 karmstolar, 4 stolar, soffans längd 200 cm, bordets höjd 74, diameter 82 cm, extra tyg medföljer
Bruksslitage
275429
2014-11-05