Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

SALONGSGRUPP, 8 dlr, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, vitmålat, bestående av: soffa, bord med stenskiva, 2 karmstolar, 4 stolar, soffans längd 200 cm, bordets höjd 74, diameter 82 cm, extra tyg medföljer

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

275429

2014-11-05