Skrivskåp
2014-11-05
275434
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVSKÅP, 1900-tal, skrivklaff med bakomvarande fack- och lådinredning, överdel med dörra med glas, höjd ca 218, 98x52 cm
Ytslitage