Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad Jolin, 219/360, färglitografi, 36x56 cm

275447

2014-11-05