Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, för 4 ljus, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 55 cm

Ngn enstaka prisma saknas, bruksslitage

275489

2014-11-05