Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HJORTZBERG, OIle (1872-1959): Sydländskt berglandskap, signerad Olle Hjortzberg, olja på duk, 50x61 cm

275497

2014-11-05