Erik Jerkén oljemålning

Erik Jerkén oljemålning
Erik Jerkén oljemålning
Erik Jerkén oljemålning
Erik Jerkén oljemålning
Erik Jerkén oljemålning
Erik Jerkén oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

JERKEN, Erik (1898-1947): Stilleben, signerad o daterad Jérken 1943, olja på duk, 55x38 cm

Smärre krackelyr

275503

2014-11-05