Robert E Taube oljemålning

Robert E Taube oljemålning
Robert E Taube oljemålning
Robert E Taube oljemålning
Robert E Taube oljemålning
Robert E Taube oljemålning
Robert E Taube oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLSON, Robert E (samtida): "Hyllning till E Taube", olja på duk, signerad och daterad 96, 120x65 cm

Kuntoraportti

275506

Päivämäärä:

2014-11-05