Robert E Taube oljemålning
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLSON, Robert E (samtida): "Hyllning till E Taube", olja på duk, signerad och daterad 96, 120x65 cm
Kuntoraportti
275506
Päivämäärä:
2014-11-05