Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, teak, 1960-tal, Engström & Myrstrand för tingströms Möbler, Bra Bohag, "Cosmos", höjd ca 54, diameter ca 90 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador
275517
2014-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner