Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal,dekor i blåvitt, höjd 31 cm

Skador

275532

2014-11-06