Anette Björk-Swensson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

BJÖRK-SWENSSON, Anette (född 1956): "Förortsspegling", signerad och daterad A Björk -93, olja på duk, ca 40x34 cm

275533

2014-11-08